Strona główna / Zespół / Anna Grygorcewicz

Anna Grygorcewicz

trenerka

Dyplomowany trener biznesu, coach ICF na poziomie ACC, absolwentka zarządzania i marketingu oraz kilku studiów podyplomowych z zakresu nowoczesnych technik zarządzania firmą oraz kształtowania relacji z Klientami. Umiejętności trenerskie ćwiczyła najpierw jako trener wewnętrzny, potem systematyzując swoją wiedzę na kursach trenerskich.

W prowadzeniu szkoleń kładzie główny nacisk na aspekt praktyczny przekazywanej wiedzy i ćwiczonych umiejętności, wykorzystując połączenie swojego kilkunastoletniego doświadczenia zawodowego na stanowiskach menedżerskich oraz wiedzy uczestników szkoleń. Obecnie pracuje w polskim oddziale światowego koncernu reklamy zewnętrznej.

Doświadczając pracy na różnych stanowiskach i poszukując dalszych wyzwań utwierdziła się w przekonaniu, iż sukces zależy w głównej mierze od nas samych oraz postrzegania naszego potencjału przez innych. Z ogromną wiarą w ludzi i ich możliwości łączy się jej pasja jaką jest coaching. Uwielbia kontakt z uczestnikami, dzielenie się doświadczeniami, inspirację do zmian, bycie coraz lepszym w tym, co się robi, a także obopólne odkrywanie nowych obszarów do rozwoju. Twierdzi, że praca nad sobą jest jak szlifowanie drzemiącego w każdym z nas diamentu.

Przeprowadziła projekty szkoleniowe m. in. dla:
Teichert & Partners Psychologia i Biznes, Centrum Szkolenia i Doradztwa DELVE, Biura Ochrony Osób i Mienia ALKON sp. z o.o., Stowarzyszenia Razem i Gminy Dobra, Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Poczty Polskiej i ZUS-u

z następujących zakresów tematycznych:
profesjonalna obsługa klienta, typologia klientów oraz obsługa uwzględniająca płeć i wiek klientów, siła sprzedaży, zaawansowane techniki sprzedaży, prezentacja firmy na rynku (marketing, reklama, promocja sprzedaży), wizerunek firmy a jej sukces rynkowy, warsztaty psychoedukacyjne (profesjonalne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, rozmowy rekrutacyjne, negocjacje płacowe, skuteczna komunikacja i autoprezentacja na rynku pracy), zarządzanie zespołem, osobowość menedżera a styl zarządzania, asertywność, negocjacje biznesowe.

Ponadto, prowadziła lub kontynuuje indywidualne sesje coachingowe:

  • dla uczestników Akademii Trenera Infrapark Police sp. z o. o. ukierunkowane na doskonalenie kompetencji osobistych ważnych z punktu widzenia skutecznego trenera biznesu, pogłębiania samoświadomości w zakresie własnego funkcjonowania,
  • dla ZUT Szczecin w ramach projektu "Twoja nowa szansa zawodowa – kompleksowy program typu outplacement",
  • dla uczestników studiów podyplomowych realizowanych przez Teichert&Partners oraz SSW Collegium Balticum Psychologia w Biznesie oraz uczestników Akademii Coachingu.

Jako trener zajmuje się na studiach podyplomowych realizowanych przez T&P tematami dotyczącymi coachingu oraz kultury organizacyjnej w firmach i jej wpływem na osiągane przez pracowników wyniki.

Wolne chwile wykorzystuje przede wszystkim na życie rodzinne oraz lekturę związaną z kulturą i obyczajami w innych krajach.

 

Uczestnicy studiów i szkoleń o Annie Grygorcewicz:

  • umiejętność zainteresowania omawianymi tematami, umiejętność stworzenia luźnej atmosfery przy jednoczesnym rzetelnym przekazaniu wiedzy,
  • włączanie uczestników w zajęcia, zachęcanie do dyskusji
  • sposób prezentowania problemów i ich sposoby rozwiązywania,
  • kontakt z grupą, relacyjność, wzmacnianie pozytywnych informacji zwrotnych,
  • kompetencja, otwartość, elastyczność, przykłady z własnego doświadczenia,
  • konsekwencja, pilnowanie wątku, cierpliwość, dynamika i profesjonalizm,
  • otwartość na nasze poglądy, skierowanie na właściwe tory!

 

 

 


 

 

Studia podyplomowe - Szkolenia dla firm - Szkolenia EFS