Marta Suska-Żółtowska

msz

Marta Suska-Żółtowska

trenerka

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych  i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Z firmą Teichert & Partners związana od 2011 roku, najpierw jako absolwentka studiów podyplomowych Psychologia w Biznesie, następie Akademii Coachingu i Szkoły Trenerów Biznesu. Dyplomowany trener biznesu oraz coach. Praktyk metody Points of You. Posiada dwa Międzynarodowe Certyfikaty 101 i 202 Analizy Transakcyjnej.  Uczestniczyła w licznych szkoleniach, doskonaląc swój warsztat kompetencyjny m.in. z zakresu psychologii oraz nowoczesnych technik zarządzania zespołami sprzedażowymi. Od ponad 10 lat pracuje jako menedżer w instytucji finansowo – ubezpieczeniowej.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania w procesie zmiany, rozwoju kompetencji menedżerskich,  sprzedaży, motywowania i technik komunikowania się. Wiedzę teoretyczną wspiera wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Jako coach i trener t inspiruje innych do zmiany i rozwoju. W swojej pracy kieruje się aktywnym słuchaniem, pozytywnym nastawieniem oraz szukaniem optymalnych rozwiązań. Wspiera liderów w procesie budowania indywidualnej odpowiedzialności i świadomego podejmowania decyzji biznesowych, by zwiększyć osobistą skuteczność i efektywność działań.