Piotr Matulka

pm2

Piotr Matulka

trener

Trener Mentalny, Trener Sprzedaży, Mówca Motywacyjny. Specjalizuje się w metodach skutecznej motywacji i automotywacji, technikach skutecznej sprzedaży i zarządzania zespołami sprzedażowymi. Uwielbia wydobywać z ludzi ich ukryty potencjał i wspierać ich w realizacji ich celów. Uważa, że każdy może “wychować w sobie mistrza”.

Socjolog – doradca psychospołeczny, od 2012 roku dyplomowany trener biznesu. W 2015 roku zdobył międzynarodowy certyfikat trenera technik sprzedaży: Certyficate of VCC Trainer – Standard Training Sessions in Sales Techniques. W 2017 roku ukończył pierwszą w Polsce Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka. 

Swoje doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi zdobywał w ogólnopolskich firmach i międzynarodowych korporacjach (Media Regionalne, Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., Imperial Tobacco S.A., Capital Service S.A.). Odpowiadał zarówno za sprzedaż w sektorach B2B, B2C jak i FMCG. Zarządzał sprzedażą hurtową na terenie Polski i zespołami sprzedażowymi.

Od ponad 5 lat prowadzi szkolenia, programy rozwojowe dla firm i wykłady motywacyjne. Liczy się dla niego kreatywność w procesie szkoleniowym i 100% zaangażowania uczestników. Twórca swoich autorskich programów szkoleniowych. Obecnie prowadzi treningi mentalne dla trenerów piłkarskich z Pogoń Szczecin Football Schools i Akademii Pogoni Szczecin. Od czerwca tego roku wdraża standardy obsługi klienta w ponad 100 placówkach sieci Kredyt Ok. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i praktyką na sali szkoleniowej. Każdego dnia inwestuje w swój rozwój, by dawać najwyższą wartość swoim klientom.