Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

trener

Absolwent Inżynierii Środowiska na Politechnice Szczecińskiej. Dyplom trenera uzyskał w 2014 roku jako absolwent Szkoły Trenerów Biznesu w Teichert & Partners. Rok wcześniej – również w Teichert & Partners uzyskał dyplom studiów Psychologia w biznesie.

Od kilku lat jest prywatnym przedsiębiorcą, a jego firma z powodzeniem odnajduje się na rynku sportowego sprzętu żeglarskiego w Polsce i na świecie.

Swoją zawodową ścieżkę zaczynał od pracy w szczecińskim radiu, gdzie przeszedł drogę od reportera, prezentera radiowego aż do redaktora naczelnego. Praca w radiu, która zawsze była jego pasją, pozwoliła mu na rozwinięcie umiejętności pracy z ludźmi, zwłaszcza w obszarze skutecznej komunikacji. W pracy z innymi uwielbia twórcze, kreatywne działanie. Wielką moc widzi w różnorodności ludzi i umiejętnym wykorzystaniu odmiennych potencjałów dla wspólnego celu.

Prywatnie wielki entuzjasta kina i teatru, zapalony fotograf – amator i miłośnik etymologii. Nade wszystko jednak muzyczny „wariat”, kolekcjoner płyt analogowych, o których mógłby długo i chętnie opowiadać.

W obszarze szkoleniowo-rozwojowym pasjonuje go tematyka asertywności, komunikacji i zarządzania różnorodnością osobowościową.