Urszula Śliwińska-Misiak

Urszula Śliwińska-Misiak

Urszula Śliwińska-Misiak

trenerka

Pracę zawodową zaczynała jako dziennikarka telewizyjna i prasowa, następnie rzecznik prasowy wojewody lubuskiego, dyrektor biura senatorskiego. Obecnie zarządza kadrami w firmie prywatnej. Jako trener pracuje od roku 2009.

Absolwentka filozofii, filologii polskiej, dyplomowany trener biznesu, absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu w Gorzowie Wlkp. współrealizowanej przez Teichert & Partners. Studia ukończyła z wyróżnieniem, stając się zaraz po nich jednym z trenerów związanych z tą firmą. Prowadzi zajęcia ze studentami studiów podyplomowych Szkoła Trenerów Biznesu, Akademia Coachingu i Nowoczesny Marketing i PR.

Prowadzi wykłady na wyższych uczelniach oraz szkolenia dla firm, m.in. z zakresu etyki w biznesie, zarządzania marką i wizerunkiem, zarządzania informacją w sytuacjach kryzysowych, kontaktów z mediami, public relations, budowania zespołu, twórczego myślenia oraz komunikacji. Dotychczas przeprowadziła m.in. szkolenia: Retoryka i sztuka przemawiania; Etyka w administracji; Kontakty z mediami; Lobbing; Etykieta i protokół dyplomatyczny, Zarządzanie strategiczne.

W pracy trenera wykorzystuje swoją wszechstronność, otwartość, życzliwość i kreatywność. Jest przekonana, że rolą trenera jest aktywne wspieranie uczestników szkoleń w odkrywaniu ich potencjału, talentów i możliwości. Szkoliła m.in. dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego, Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych, Spartherm Polska, firmy Energa, Warszawskiej Grupy Doradców PR, Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp., Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Szczecinie, Urzędu Miasta w Pszczynie i in.

Uczestnicy studiów i szkoleń o Urszuli Śliwińskiej-Misiak:

  • podejście praktyczne, doświadczenie, podawane przykłady,
  • otwartość, pilnowanie czasu, sposób prowadzenia zajęć,
  • energia, dynamiczność, sympatyczna osoba znająca się na temacie,
  • tempo pracy, kontakt z grupą, naturalność, szczerość, wiedza,
  • konsekwentne utrzymywanie luźnej i sympatycznej atmosfery przy jednocześnie rzetelnym przekazywaniu wiedzy, popartej licznymi przykładami!